CCX residence - Nové zámky

1 izbový

byt na predaj

2. poschodie byt č. 3

PREDAJ – ID: CCXA3

Ponúkam na predaj čistý a kompletne dokončený veľký 1 izbový byt s pivnicou a komorou v uzatvorenom areály CCX, ktorý sa nachádza Neďaleko centra Nových Zámkov.

Jednoduchá, moderná dispozícia, základné vybavenie. Dostatok svetla a výborný pocit z priestoru vďaka vyšším stropom.

V bytovke neďaleko centra Nových Zámkov, len pár minút pešo od centra mesta kde je všetka potrebná občianska vybavenosť. 

Bernolákov park v tesnej blízkosti poskytne dostatok priestoru pre oddych alebo voľnočasové aktivity Vás, či Vašich detí.

Miesto: Nové Zámky, hl. cesta J. Simora 5

Mesto Nové Zámky sú vzdialené asi 38km od Nitry, 105km od Bratislavy, 30km od Komárna, 70km od mesta Győr ( Maďarsko)

Poschodie: 2/2 (druhé poschodie z dvoch)

Celková podlahová plocha bytu: 48,70m²

Kúpou bytu získate do vlastníctva aj pivnicu.

Plocha pivnice: 3,20m²

Byt je jedným z dvoch bytov na poschodí. 

Orientácie bytu: západ

Bytovka prešla v roku 2016 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou. 

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie, kombinovaná SDK priečkami. Celá je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov, elektriny a kúrenia.

Byt je vybavený kuchynskou linkou s digestorom a el. sporákom. Má modernú kúpeľňu a vlastný ohrev teplej úžitkovej vody. 

Možnosť internetového pripojenia a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Okolie a občianska vybavenosť: Výnimočná poloha areálu CCX, len pár minút pešo od centra mesta, vám zabezpečí a je zárukou  bezproblémového prístupu ku kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa nachádza mestský – Bernolákov park. V tom sú krásne, veľké a bezpečné detské ihriská a tiež dostatočný priestor pre posedenie a oddych.

Dispozícia bytu:

Byt sa nachádza na 2. poschodí. Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Vstup cez dvere do zádveria bytu – chodby. Z tej je vstup do veľkej kuchyne. Z chodby je vstup do samostatného WC a samostatnej kúpeľne. Z kuchyne sa vstupuje do 2. izby.  V kúpeľni je závesné WC, sprchový kút, predpríprava na práčku, samostatné umývadlo a el. bojler. Samostatné WC má vlastné umývadlo. K bytu prislúcha aj malá komora. Vstup je hneď vedľa hlavných dverí  chodby.

Byt je vybavený kvalitnými plastovými oknami. Kuchyňa a izba majú plávajúce podlahy. V chodbe, kúpeľni a WC je dlažba. Byt je tiež vybavený interiérovými dverami so zárubňami. 

Byt je kúpou voľný.

V prípade potreby a kým sa nepredá susedný byt, je po dohode možné zmeniť dispozíciu príp. v rámci možností, znížiť alebo aj zvýšiť izbovitosť jednotlivých bytov. A to podľa individuálnych potrieb kupujúceho. Informujte sa!

Približné náklady na bývanie za energie: 80,- eur kúrenie a 30,- eur elektrina

Energeticky certifikát: B

Parkovanie: áno, areál poskytuje dostatok parkovacích miest. Parkovisko ako aj ostatné priestory sú monitorované kamerovým systémom. Vstup do areálu je kontrolovaný automatickou rampou.

Pri kúpe bytu získate zdarma parkovaciu kartu s prístupom pre jedno auto na jeden rok zdarma.

Cena: 82.812,- €

Cena je s DPH. Pre kupujúceho je konečná. Neplatí už nič naviac. V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Všetky informácie Vám poskytne:

Marcel Prokop, RSc.

Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria bytu

Detaily

Pôdorysy

Exteriér a okolie

3D virtuálna prehliadka bytu

Mapa - poloha bytu

prezrite si interaktívne okolie v 3D.

NENAŠLI STE, čO HLADáTE?

Kontaktujte ma a dajte mi vedieť.

Marcel Prokop, RSc.

ZAVOLAŤ
NAPÍSAŤ SPRÁVU
POSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU

Mám záujem o prenájom

Kontaktujte ma prosím za účelom bližších informácií ohľadom priestorov, na prenájom v Areály CCX.