CCX residence - Nové zámky

2 izbový

byt na predaj

1. poschodie byt č. 5

PREDAJ – ID: CCXB5

Ponúkam na predaj výnimočný a štýlový 2 izbový byt s balkónom a pivnicou v uzatvorenom areály CCX, ktorý sa nachádza Neďaleko centra Nových Zámkov.

Celý byt je navrhnutý elegantne a v minimalistickom dizajne.

Vďaka jednoduchej a modernej dispozícii, kvalitným el. spotrebičom  a tiež jedinečným stropom s priznaným krovom a remeselne spracovaným balkónom Vám táto nehnuteľnosť ponúkne pocit vysokého komfortu, bezpečia a dokonalého súkromia.

V bytovke neďaleko centra Nových Zámkov, len pár minút pešo od centra mesta kde je všetka potrebná občianska vybavenosť. 

Bernolákov park v tesnej blízkosti poskytne dostatok priestoru pre oddych alebo voľnočasové aktivity Vás, či Vašich detí.

Miesto: Nové Zámky, hl. cesta J. Simora 5

Mesto Nové Zámky sú vzdialené asi 38km od Nitry, 105km od Bratislavy, 30km od Komárna, 70km od mesta Győr ( Maďarsko)

Poschodie: 1/2 (prvé poschodie z dvoch)

Celková podlahová plocha bytu: 48,70m²

Kúpou bytu získate do vlastníctva aj pivnicu.

Plocha pivnice: 2,90m²

Byt je jedným zo 6 bytov na spoločnej chodbe. Zo spoločnej chodby na tom istom podlaží je tiež prístup k pivniciam.

Orientácie bytu: juhozápad

Bytovka prešla v roku 2016 kompletnou prestavbou a rekonštrukciou. 

Je postavená z tehlovo-kvádrovej konštrukcie, kombinovaná SDK priečkami. Celá je kompletne zateplená. Má nové rozvody vody, odpadov, elektriny a kúrenia.

Byt je vybavený klimatizáciou a kvalitnými el. spotrebičmi. Modernú kúpeľňu a jedinečný štýlový interiér dopĺňajú remeselne prevedené drevené balkóny.

Možnosť internetového pripojenia a vchodový vrátnik samozrejmosťou.

Zo spoločných priestorov bytovky je možný vstup na oddelený spoločný dvor s dostatkom priestoru pre voľnočasové alebo športové aktivity. Na dvore je tiež altánok kde sa dá príjemne posedieť a oddýchnuť si. To všetko uprostred zelene s pocitom, že ste ďaleko od mestského ruchu.

Okolie a občianska vybavenosť: Výnimočná poloha areálu CCX, len pár minút pešo od centra mesta, vám zabezpečí a je zárukou  bezproblémového prístupu ku kompletnej občianskej vybavenosti. V tesnej blízkosti sa nachádza mestský – Bernolákov park. V tom sú krásne veľké a bezpečné detské ihriská a tiež dostatočný priestor pre posedenie a oddych.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 1. poschodí. Do bytu sa vchádza zo spoločnej chodby. Vstup – bezpečnostné protipožiarne dvere. Zádverie bytu je spojené s veľkou kuchyňou z ktorej sa vstupuje do 2. izby. Zo zádveria je aj vstup do spoločnej kúpeľne s WC. V kúpeľni je sprchový kút, predpríprava na práčku a samostatné umývadlo.

Byt je vybavený kvalitnými plastovými „Francúzskymi dverami“. Z kuchyne sa dá vyjsť na balkón. Kuchyňa a 2. izba má plávajúce podlahy. V kúpeľni je dlažba.

Byt je tiež vybavený interiérovými dverami so zárubňami, kuchynskou linkou so sporákom a digestorom. Má vlastnú klimatizáciu a vlastné ovládanie izbovej teploty. 

Byt je kúpou voľný.

 

V prípade potreby je po dohode možné zmeniť dispozíciu príp. v rámci možností, znížiť alebo aj zvýšiť izbovitosť jednotlivých bytov. A to podľa individuálnych potrieb kupujúceho. Informujte sa!

 

Približné náklady na bývanie za energie: 80,- eur kúrenie a 30,- eur elektrina

Energeticky certifikát: B

Parkovanie: áno, areál poskytuje dostatok parkovacích miest. Parkovisko ako aj ostatné priestory sú monitorované kamerovým systémom. Vstup do areálu je kontrolovaný automatickou rampou.

Pri kúpe bytu získate zdarma parkovaciu kartu s prístupom pre jedno auto na jeden rok zdarma.

Cena: 90.125,- €

Cena je s DPH. Pre kupujúceho je konečná. Neplatí už nič naviac. V uvedenej cene sú zahrnuté poplatky za právny servis resp. vypracovanie zmlúv ohľadom prevodu vlastníckych práv právnikom. Odovzdanie nehnuteľnosti podpisom preberacieho protokolu.

Všetky informácie Vám poskytne:

Marcel Prokop, RSc.

Marcel Prokop, RSc. realitný maklér

Fotogaléria bytu

Detaily

Pôdorysy

Exteriér a okolie

3D virtuálna prehliadka bytu

Mapa - poloha bytu

prezrite si interaktívne okolie v 3D.

NENAŠLI STE, čO HLADáTE?

Kontaktujte ma a dajte mi vedieť.

Marcel Prokop, RSc.

ZAVOLAŤ
NAPÍSAŤ SPRÁVU
POSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU

Mám záujem o prenájom

Kontaktujte ma prosím za účelom bližších informácií ohľadom priestorov, na prenájom v Areály CCX.